M01AE01
Ибупрофен
Ibuprofen
Лекарствени продукти в тази категория
| Търговско име | Концентрация |
|---|---|
| Ibudolor | 400 mg |
| Ibudolor | 300 mg |
| Ibudolor | 200 mg |
| Ibudolor Duo | 50 mg/g + 30 mg |
| Ibudolor Kids | 100 mg/5 ml |
| Ibuprofen Accord | 400 mg |
| Ibuprofen Accord | 600 mg |
| Ibuprofen Accord | 200 mg |
| Ibuprofen B. Braun | 400 mg/100 ml |
| Ibuprofen B. Braun | 600 mg/100 ml |
| Ibuprofen Farmalider | 200 mg/5 ml |
| Ibuprofen Pharmdedict | 800 mg |
| Ibuprofen Pharmdedict | 400 mg |
| Ibuprofen Pharmdedict | 600 mg |
| Ibuprofen Polfa | 200 mg |
| Ibuprofen Rockspring | 200 mg |
| Ibuprofen Rockspring | 600 mg |
| Ibuprofen Stada StopCold | 400 mg/10 mg |
| Ibuprom Cold and Flu | 200 mg/6,1 mg |
| Ibuprom for kids | 200 mg |
| Ibuprom Max | 400 mg |
| Ibuprom Regular | 200 mg |
| Ibuprom Regular | 400 mg |
| Ibuprom Sinus | 200 mg/30 mg |
| Ibuprom Sinus Max | 400 mg/60 mg |
| Ibuprom Sprint | 200 mg |
| Ibuprom Sprint Max | 400 mg |
| Нурофен 200 mg | 200 mg |