N02BE01
Парацетамол
Paracetamol
Лекарствени продукти в тази категория
| Търговско име | Концентрация |
|---|---|
| Calpol | 250 mg/5 ml |
| Calpol | 120 mg/5 ml |
| Daleron | 120 mg/5 ml |
| Daleron | 500 mg |
| Daleron Cold3 | 325 mg/30 mg/15 mg |
| Panadol | 500 mg |
| Panadol Baby | 120 mg/5 ml |
| Panadol Baby Advance | 120mg/5ml |
| Panadol Extra | 500 mg/65 mg |
| Panadol Extra Optizorb | 500 mg/65 mg |
| Panadol Junior | 250 mg |
| Panadol Optizorb | 500 mg |
| Panadol Rapide | 500 mg |
| Panadol Soluble | 500 mg |
| Paracetamol Actavis | 10 mg/ml |
| Paracetamol Adipharm | 500 mg |
| Paracetamol Inbiotech | 500 mg |
| Paracetamol Sopharma | 500 mg |
| Paracetamol Sopharma | 10 mg/ml |
| Paracetamol Sopharma | 120 mg/5 ml |
| Парацетамол Actavis 500 mg | 500 mg |